شرکت توسعه صنایع پلاستیک ایران ، IPI ، از سال 1374 تولید کننده انواع لوله ها و اتصالات پلی اتیلن و پلی پروپیلن و به عنوان واحد تولیدی شرکت گروه صنعتی ایران دریپ ، دارنده گواهینامه تضمین کیفیت محصول ISO 9001:2015 ،نشان استاندارد ملی ایران بوده و همچنین گواهینامه استاندارد 17025 بوده و بعنوان آزمایشگاه همکار استاندارد در استان فارس به عنوان تولید کننده رتبه A از بهترین  تولید کنندگان انواع لوله و اتصالات پلی اتیلن و پلی پروپیلن در سطح کشور می باشد.

 شرکت توسعه صنايع پلاستيک ايران مفتخر است به عنوان يکی از معتبرترين توليدکنندگان لوله ها و اتصالات پلی اتيلن  به منظور  جلب رضايت مشتريان و شرکای تجاری و ايجاد زمينه های لازم برای بهبود مستمر توليدات خود ، استاندارد    ISO 9001:2015 را به عنوان الگويی برای ارتقاء سيستم مديريت کيفيت انتخاب نموده ومی کوشد تا با حفظ نام نيک و کسب اعتبار روز افزون در بازارهای داخلی سهم به سزايی درحفظ  وارتقاء صنعت کشورعزيزمان ايران را به خود اختصاص دهد. افزون بر اين ، سياست اتخاذ شده به گونه ای است که مديريت ارشد خود را متعهد به کيفيت می داند لذا در اين راستا رئوس خط مشی کيفيت را به شرح ذيل اعلام می دارد:
•    افزايش توان توليد کيفيت هم راستا  با کاهش زمان تحويل محصول به جهت جلب رضايت مشتری .
•    افزایش و توسعه فروش درراستای ایجاد جذابیت و پایداری بیشتر در برند شرکت
•    ارتقاء روش های توليد و کنترل کيفيت کنونی هم راستا با صنايع مشابه  و مطرح جهانی .
•    تلاش مستمر با هدف کسب اعتبار و افتخار برای پرسنل شرکت در جهت بهبود کيفيت .
•    افزايش سطح کيفيت کالا با استفاده از روش ها و تجهيزات نرم افزاری و سخت افزاری مدرن جهت تامين نيازهای مشتريان .
•    انجام آموزشهای لازم به منظور ارتقاء سطح دانش و توانايی پرسنل به گونه ای که موجب  افزايش کارائی، اثربخشی و ایجاد انگيزه در آنها برای  همکاری در شرکت IPI گردد .
مدير عامل خود را متعهد به نظارت و حسن اجرای اين نظام مديريت کيفيت می داند و به صورت دوره ای درطی جلسات بازنگری مديريت  بررسی لازم را به عمل آورده و درصورت نياز تغييرات لازم را اعمال می دارد و اميدوار است که بتواند در راه هرچه بهتر و نزديک ترشدن به استانداردهای مرتبط جهانی گام بردارد .

 

بیانیه مدیریت آزمایشگاه شرکت توسعه صنایع پلاستیک ایران


Mr. A. Ramin Afsharآزمايشگاه‌ شرکت توسعه صنایع پلاستیک ایران از طريق ايجاد و اجراي سيستم مديريت آزمايشگاه‌ها بر مبناي استاندارد ISO/IEC17025:2005   و اصول حرفه اي فعاليت‌هاي آزمايشگاهي، سيستم مديريت كيفيت خود را مستند مي‌كند. اين سيستم همة فرآيندها و مسوولیت‌ هاي مرتبط را كه در ارتباط با فعاليت آزمايشگاه‌ موضوعيت دارد، تشريح مي‌كند. اين سيستم تایید مي‌كند كه همه فرآيندهاي كاري برنامه‌ريزي شده و تحت كنترل مي‌باشند.

سيستم مديريت كيفيت و مستندات آن بر اساس تغييرات مرتبط با وضعيت فني، قوانين، وضعيت عملكرد، انتظارات مشتري، آموزش‌ها و انگيزش‌هاي كاركنان و همچنين سياست‌هاي كلان آزمايشگاه‌ شرکت توسعه صنایع پلاستیک ایران مورد تجديد نظر و بازنگري‌هاي ساليانه قرار مي‌گيرد.

رياست آزمايشگاه‌ شرکت توسعه صنایع پلاستیک ایران، صراحتا اعلام مي‌دارد كه آزمايشگاه‌، مدير ارشد آزمايشگاه‌ و كاركنان آن از هر گونه فشار داخلي و يا خارجي كه تاثیر منفي بر كيفيت نتايج آزمون‌ها مي‌گذارد، رها مي‌باشند. آزمايشگاه‌ همة فعاليت‌هاي خود را با تاکید بر حفظ اسرار، بدون تبعيض و به صورت كامل و بر طبق اصول حرفه‌اي انجام مي‌دهند. حفاظت از اموال و اطلاعات مشتريان جزء قوانين اوليه اين آزمايشگاه‌ مي‌باشد.

مدير ارشد آزمايشگاه‌، مدير كيفيت و مدير فني خود را متعهد مي‌دانند كه سيستم مديريت كيفيت را پيگيري كرده و الزامات استاندارد ISO/IEC17025:2005  را در آزمايشگاه‌ برآورده و از آن تبعيت كنند.

مدیریت آزمايشگاه‌ شرکت توسعه صنایع پلاستیک ایران خود را متعهد ميداند، منابع لازم مالي و منابع انساني را براي استقرار اين استاندارد فراهم كند. پيروي از سيستم مديريت كيفيت براي همة كاركنان آزمايشگاه‌ حتي مدير ارشد الزامي است.